fbpx

10 spektakli do obejrzenia online. LINKI

by Aleksandra

Zostajemy w domach i oglądamy najlepsze spektakle teatralne. Wybraliśmy dla Was 10 najlepszych spektakli z wybitnymi aktorami scen całej Polski, które są dostępne w internecie za darmo. Zobaczcie gdzie!

 

  1. “Śluby panieńskie”, reż. Jan Englert, link: https://ninateka.pl/film/sluby-panienskie-jan-englert
  2. “Między nami dobrze jest”, reż. Grzegorz Jarzyna, link: https://ninateka.pl/film/miedzy-nami-dobrze-jest-grzegorz-jarzyna-1
  3. “Orfeusz i Eurydyka” (opera), reż. Mariusz Treliński, link: https://ninateka.pl/film/orfeusz-i-eurydyka
  4. “Rewizor”, reż. Jerzy Stuhr, link: https://ninateka.pl/film/rewizor-jerzy-stuhr
  5. “H.”, reż. Jan Klata, link: https://ninateka.pl/film/h-spektakl-teatr
  6. “Miłość na Krymie”, reż Jerzy Jarocki, link: https://ninateka.pl/film/milosc-na-krymie-jerzy-jarocki
  7. “(A)pollonia”, reż. Krzysztof Warlikowski, link: https://ninateka.pl/film/apollonia-krzysztof-warlikowski
  8. “Damy i huzary”, reż. Krystyna Janda, link:https://ninateka.pl/film/damy-i-huzary-krystyna-janda
  9. “Udręka życia”, reż. Jan Englert, link: https://ninateka.pl/film/udreka-zycia-jan-englert
  10. “Kosmos”, reż. Jerzy Jarocki, link: https://ninateka.pl/film/kosmos-cz-1

 

źródło: Wrocław NaszeMiasto.pl/Rozrywka

zdjęcie: Natalia Kabanow/Teatr Śląski

You may also like

Leave a Comment