Polski Teatr Komedia w Londynie

Dołącz do naszego zespołu, gdzie kultura i biznes się spotykają.

Jesteś wyjątkowa/y skontaktuj się z nami!

Praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: hybryd/z domu

Typ Pracy: Pełny etat/ Part time

City Heroes Club, renomowana firma zajmująca się organizacją spektakli teatralnych, obecnie poszukuje zdolnego i zaangażowanego Przedstawiciela Handlowego, który pomoże w rozwijaniu naszych partnerstw oraz wspieraniu naszych działań biznesowych.

Opis Stanowiska:
Jako Przedstawiciel Handlowy w City Heroes Club, będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, odpowiedzialnym za pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz rozwijanie relacji z istniejącymi i potencjalnymi klientami. Twoje zadania obejmować będą:

  • Nawiązywanie kontaktów z firmami i przedsiębiorcami, prezentowanie korzyści związanych z partnerstwem oraz negocjowanie warunków współpracy.
  • Rozwijanie długoterminowych relacji z naszymi partnerami biznesowymi, dbanie o ich zadowolenie oraz realizację ich oczekiwań.
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji, dostosowanych do potrzeb klientów oraz potencjalnych partnerów.
  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu i strategii działu handlowego, aby przyczynić się do osiągania celów biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy handlowej lub obszarze sprzedaży B2B.
  • Umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne.
  • Zaangażowanie, zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Pozytywne nastawienie, elastyczność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Zainteresowanie kulturą, sztuką oraz rozwijaniem partnerstw biznesowo-kulturalnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia z częścią prowizyjną.
  • Możliwość rozwijania umiejętności handlowych i nawiązywania cennych relacji.
  • Pracę w inspirującym środowisku, gdzie kultura i biznes się spotykają.
  • Możliwość współtworzenia unikalnych wydarzeń kulturalnych.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, energii oraz zdolności do budowania relacji biznesowych, a jednocześnie podzielasz naszą fascynację kulturą i sztuką, zachęcamy do kontaktu. Podaj swoje dane i napiszemy do Ciebie.